Пјерпаоло Пичиоли го создаде најспектакуларниот додаток на сезоната.

Фантастичните шапки во сите бои се голем тренд оваа сезона.

При изборот на моден додаток кога бирате за себе, запомнете дека тоа треба да биде моќен акцент.

И, ако сè уште не знаете како да се изненадите себе и околината, упатете се кон бутиците каде можете да ги пробате најспектакуларните шапки  на сезоната.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваLouis Vuitton лансира специјални торби за празничната сезона!
Следна објаваСовет: Носете големи ланци над ролките!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР