На прв поглед, не можете да кажете дали станува збор за Божиќна колекција или Круз колекција.

Италијанската модна куќа ја израдува модната заедница со новата божиќна рекламна кампања.

Во новата кампања, моделите позираат со позадина на брод, плажа и палми. Точно, не би било можно без новогодишни украси. Чамецот е е украсен со светкава лента, а има место и за божиќни украси, па дури и  песок.

Погледнете го видеото …

Песната „Little St. Nick“ од „The Beach Boys “создава необично празнично расположение.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајженствен часовник – Astronomia Fleurs de Jardin!
Следна објаваНов најголем спа центар во Европа Therme Bucharest!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР