Актерката Кетрин Зета- Џонс и шеснаесетгодишната ќерка Керис се главните протагонисти во последната епизода од серијата видеа снимени за кампањата #MeAndMyPeekaboo на италијанската модна куќа Фенди.
Кампањата во ретро-стил беше снимена во Рим, а брилијантните Кетрин Зета-Џонс и Керис во оваа кампања се издвојуваат со елеганција и луксузни ноти. Оваа модна приказна во чиј фокус е  популарната чанта Peekaboo за Кетрин и Керис беше прекрасно заедничко искуство.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСовршени миди фустани – идеални за деловен стил!
Следна објаваНовогодишна колекција Les Ornements de Chanel!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР