Каубојските чизми повторно станаа моден тренд за оваа есен.

Со оглед на должината која варира, како и самите материјали, овој модел на чизми е практичен за сите сезони. “Каубојките” одат одлично со мини здолништа, како и фармерки, кожни панталони и многу други парчиња.

Каубојските чизми ги преплавија продавниците, а ние ви ги донесуваме најдобрите модели …

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСветска премиера на „Врба“ на Манчевски на Филмскиот фестивал во Рим
Следна објаваИнспирација: Како се комбинираат високи чизми до колена?
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР