Во последниве неколку сезони можевме да видиме ненаметливи ремени кои беа совршен додаток на која било модна комбинација.

Минатата сезона дојде до голем пресврт. Сега, за овој неизбежен моден додаток, правилото е: „колку повеќе впечатливо – толку подобро“.

Погледнете неколку ремени кои можете да ги најдете во модните понуди на Скопје Сити Мол … Зара,Манго, Мотиви …

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваТри здрави намирници за подобрување на расположението!
Следна објаваБеретка – француски шарм!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР