Ова лето на голема врата се вратија шарпите, но не тие кои се врзуваат околу вратот, туку шарпите кои се врзуваат околу главата, опашката или пунџата.

Со овој едноставен квадратен материјал, секоја модна комбинација ја креваме на повисоко ниво.

Погледнете како девојките ги носат ова лето …

СПОДЕЛИ
Претходна објаваPinterest ги прогласи најпопуларните свадбени фустани во различни земји!
Следна објаваВечерва на Охридско лето : КАМЕРЕН ОРКЕСТАР НА МММ “САША НИКОЛОВСКИ ЃУМАР”;
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР