Од неверојатно богатата и разновидна летна H & M колекција ние одбравме 9 најубави фустани.
Фустаните се вратија во самиот центар на модните трендови и се истакнаа како совршен избор за секоја пригода.

Меѓу парчиња со потпис на шведскиот бренд H & M, некои од фустаните посебно се истакнаа не само со изгледот, туку и за прифатливо ниските цени.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПравила кога одите во посета на новороденче!
Следна објаваТочките се елегантни и женствени!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР