Некои жени живеат во бели фармерки и пантолони од мај до септември, додека други, ги избегнуваат од страв дека брзо се валкаат.

Затоа тука е алтернативната беж нијанса која ова лето е најпопуларната нијанса за пантолони, здолништа кратки и долги, фустани и јакни кои изгледаат посебно свежо и внесуваат доза на preppy стил во вашите модни комбинации.

Кремастите нијанси се вистински хит кај трендсетерките, а во продолжение можете да видите како ги носат ова лето со класичната бела боја …

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСупер фризури за средна должина на косата!
Следна објава10 бели фустани за топлите летни денови!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР