Популарниот германски бренд Birkenstock ги покажа резултатите од соработката со модната куќа Valentino.

Ограничената колекција на добро познатите брендови вклучува два модели на кожни папучи Аризона – во женска и машка варијанта. Едниот модел е обоен во светло црвена боја, а другиот е обоен во црна.

Двата модели се достапни во онлајн продавницата на Birkenstock, а цената на новите кожни папучи се движи од 315 до 370 фунти за еден пар.

Коментари

коментари

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР