Оваа сезона модерни сите варијанти на чанти, но едни од најпопуларните се оние кои се носат околу половината.

Belt bag торбичките, дефинитивно се шик и се вклопуваат во кежуал и елегантни варијанти.  Од мини торбички до оние поголемите, сите изгледаат убаво, вашите раце се слободни, а некои од нив можете да ги носите и преку едно раме.

Во продолжение погледнете како се носат овие торби …

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР