Магијата на овие комплети е во тоа што имате целосен изглед. Но, горниот и долниот дел можат да се носат потполно одделно бидејќи се посебни компоненти кои можат да се комбинираат и со други парчиња облека кои ги имате.

Ако одберете да ги носите овие сетови, сигурно нема да се грижите околу комбинациите, а ќе бидете во тренд.

Во продолжение погледнете неколку сетови како правилно се стилизираат со модни додатоци, за да изгледате соврешено.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваТорбички со пердуви за летни забави!
Следна објаваЗдрав појадок со кокос!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР