Во изминатите години ги носевме сите можни дезени …

Оваа сезона предлагаме нешто поинакво – мешавина на отпечатоци што ќе ја задоволат вашата имагинација и потреба за летно шаренило.

Погледнете неколку прекрасни фустани и модни додатоци кои ќе ги исполнат сите ваши желби кога станува збор за бои и принтови.

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајголемиот танцов камп и фестивал на Балканот „Битрикс Танцова Лига 5”
Следна објаваКако се носи Панама шапка во лето 2019!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР