Од сезоната во сезона, постои еден дезен кој секогаш е трендовски – точки.
Како и секоја сезона, така и ова лето, точките се посакуван трендовски дезен. Нема ограничувања, ги сакаме на сите парчиња облека, од фустани до костими за капење.

Точките ги преплавија продавниците, а ние ги одбравме нашите омилени.

Ви ги нудиме најубавите парчиња со точки од Зара:

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСовршени фустани за модерни прослави!
Следна објаваДознајте зошто треба секој ден да пешачите најмалку половина час?
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР