Ги обожуваме фармерките во сите изданија, а потрагата по совршен пар фармерки никогаш нема да ни досади.
Без оглед кој крој да го одберете, се чини дека во овој момент е невозможно да не бидете во тренд кога станува збор за фармерки, но еден модел сепак се истакнува оваа сезона.

Тоа се фармерки како вреќа со широки ногавици и со опуштен крој.

погледнете ги овие модели на ZARA

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСе продаде првиот дигитален фустан кој постои само во online верзија!
Следна објаваGucci за легализација на абортусот со порака “Мое тело, мој избор”
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР