Водечките лица од модниот свет, Behati Prinsle и Lily Oldridge, се здружија со брендот Ralph Lauren заради нивната нова летна 2019 кампања …

Savršena letnja kampanja Ralph Lauren brenda

Познатите модели позираат во шик парчиња, кои се карактеризираат со свежи бели кроеви, линии кои веднаш нè поврзуваат со летото и модели со цветен дезен. Behati i Lily се облечени во карактеристична летна палета на бои во форми на кошули, одела  и широки пантолони, додека секоја комбинација е спарена со елегантни парчиња накит и едноставен slip-on еспадрили.

Savršena letnja kampanja Ralph Lauren brenda

Savršena letnja kampanja Ralph Lauren brenda

Ние мора да признаеме дека оваа визија на летото навистина ни се допаѓа …

Savršena letnja kampanja Ralph Lauren brenda

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКан: Најдобри фризури и шминка!
Следна објаваIsla Sa Ferradura – вистински рај за секој од нас!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР