Kao Džulija Roberts: moderna odela sa šortsevima

Костуми со шорцеви изгледаат многу елегантно со папучи и влечки – идеално решение за потоплите работни денови.

Исто така, овие сетови може да се носат со масивен накит и светли  додатоци.

За да го направите ова, само изберете добар костум со кратки шорцеви. Избравме осум стилски костуми. Изберете ги вашите омилени и пленете оваа пролет!

R12

Alexachung

L’EnigmeMajeChloeOscar de la RentaDolce & Gabbana

Актерката Џулија Робертс ги обожува оделата со шортцеви.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваUnderboob бикиниte ќе бидат хит на летото 2019!
Следна објаваНАД 48.000 ПОСЕТИТЕЛИ НА САЕМ НА КНИГАТА
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР