Пролетната модна колекција инспирирана од викторијански стил, инспирирана од бајките е најновата модна линија на сестрите BOUDOIR, чиј потпис е  одлично препознатлив во модниот свет.

Деликатно изработени модели, прекрасно осмислени, одлично ја дефинираат женската фигура. Оваа `couture` колекција е совршена комбинација на модерно и винтиџ, посебно се интересни принтовите перфектно изработени на креациите.

Неизоставен моден аксесоар кај скоро сите нивни колекции се шеширите, кои даваат еден посебен шарм на целиот изглед.

Погледнете ги моделите!

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР