Дали планирате ова лето да одите на море, езеро или барем на базен?

Ако можете да си дозаволите, тогаш додадете малку луксуз на целата приказна и на сите ваши летни авантури со новата монограмска топка за одбојка и пешкир за плажа од Louis Vuitton.

Овој колекционерски предмет е покриен со славното LV лого во розови и виолетови тонови, а покрај тоа, топката доаѓа со мрежеста торба за лесно носење чии рачки се украсени во сличен манир.

Louis Vuitton bezobrazno skupi aksesoari za plažu

За да ги комплетирате вашите летни потреби, ве советуваме да си набавите и Louis Vuitton пешкир со монограм LV, во розева и жолта боја.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПролетен тренд: Пастелни бои!
Следна објаваДекорација во енетриерот со тапети!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР