Image result for Moschino X The Sims!

Ако отсекогаш сте сакале да се облечете како вашиот омилен херој или како дива од видео-игрите, Moschino ви дава совршена можност да ги реализирате вашите соништа …

Image result for Moschino X The Sims!

Во сензационалната соработка со добро познатата франшиза The Sims, овој луксузен моден бренд планира да претстави сосема нова колекција инспирирана од оваа серија на виртуелната реалност.

Image result for Moschino X The Sims!

Како дел од соработката, Moschino создаде ексклузивни 2D дизајни инспирирани од играта, комбинирајќи ги со пренагласени акценти и силни бои.

Da li ste spremni za Moschino x The Sims kolekcijuDa li ste spremni za Moschino x The Sims kolekcijuDa li ste spremni za Moschino x The Sims kolekcijuDa li ste spremni za Moschino x The Sims kolekciju

Image result for Moschino X The Sims!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНА СКОПЈЕ ФИЛМ ФЕСТИВАЛ ЗАПОЧНА РЕТРОСПЕКТИВАТА НА МЕТО ЈОВАНОВСКИ
Следна објава10 мисли на мистериозен русин чии теории го потресоа светот!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР