Од скоро верениот пар Џенифер Лопез и Алекс Родригез, се поврзаа и во модниот свет, на еден голем заеднички проект …

Овој пар кој изгледа многу добро, соработуваше со брендот Quay Australia на новата линија очила за сонце.

На фотографиите можеме да ги видиме Џенифер и Алекс како позираат со многу интересни нови силуети на очила за сонце. Од cat-eye моделот до пилотските, овие дизајни совршено ги акцентираат модните комбинации за топлото време годинава.

 

Dženifer Lopez i Aleks Rodrigez u novoj modnoj kampanjiDženifer Lopez i Aleks Rodrigez u novoj modnoj kampanjiDženifer Lopez i Aleks Rodrigez u novoj modnoj kampanjiDženifer Lopez i Aleks Rodrigez u novoj modnoj kampanjiDženifer Lopez i Aleks Rodrigez u novoj modnoj kampanji

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВкусни мали погачици со спанаќ!
Следна објаваКара Делавињ во нова кампања на Диор!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР