Без оглед на тоа дали вашите планови вклучуваат романтична вечера со партнерот или забавна и весела вечер со поголемо друштво, ние одбравме за вас 10 најубави црвени фустани од Зара.

СПОДЕЛИ
Претходна објава“Златна Рамка” – ревија на македонски филмови од минатата календарска година
Следна објаваКое е најдоброто време да се консумира јаболко?
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР