Неон-розова или флуоресцентна розова, како моден тренд влезе на голема врата во новата 2019 година.
Најпопуларните брендови се полни со парчиња во неон-розова боја.

Во продавниците на Скопје Сити Мол, секако ќе најдете по некое модно парче во оваа тренди боја: Бершка, Зара …


 

 

 

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНиски температури, уште пониски цени!
Следна објаваЛана Дел Реј во новата кампања на Gucci!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР