Џеперите се најудобните и најтопли парчиња од нашата гардероба, од кои нема да се одвоме оваа сезона.

High Street брендовите и оваа година нудат различни модели на бели џемпери, кои веќе со години се омилена класика.

Овие се нашите омилени од актуелните колекции: Bershka, Zara и H&M .

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКучињата го намалуваат ризикот од срцеви заболувања!
Следна објаваЗошто бебињата се движат во матката?
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР