Ексклузивно објавување: Викторија Бекам на YouTubе со модни совети!

Ексклузивно објавување: Викторија Бекам на YouTubе со модни совети!

Викторија Бекам одамна ги освои дамите во целиот свет со своите модни креации, а сега познатата дизајнерка и поранешна членка на групата Спајс Грлс одлучи да отвори канал на YouTube каде ќе дава совети за модата.

Викторија Бекам е една од најдобро облечените жени, а многу дами со ентузијазам веќе чекаат совети од Викторија за изборот на вистинската комбинација.

На нејзиниот YouTube канал како што открива, ќе има бројни упатства, како и интересни детали од нејзиниот живот.

Бекам успеа да создаде вистинско модно кралство во изминатите неколку години. Викторија е поддржана од бројни инвеститори, а еден од нив е сопственикот на познатиот синџир на пекарница Пол Голдман Сакс Дејвид Белхасен, кој неодамна инвестираше 30 милиони фунти во модниот бренд на Викторија.

Нејзиниот нов потфат во модниот свет ќе биде колекција на производи за нега на кожата и нов парфем.

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКиви – совршено зимско овошје!
Следна објаваШер ја откри тајната на нејзината завидна фигура!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР