Модниот бренд Tory Burch иако е сезона на зимски празници, по повод Holiday кампањата не води до местата каде што е потопло.

На овие сончеви места и во зима можете да носите лесна облека од колекцијата, која се состои од шик модни парчиња, како што се шарени туники, фустани на штрафти, плетени џемпери и атрактивни додатоци во вид на шапка и модерни чанти.

Моделите Zuzanna Bijoch, Tilda Lindstam и Laura Kampman се sвездите на кампањата

Коментари

коментари

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР