Супер моделот Карли Клос ја загреа атмосферата со нејзиното издание во секси црвен фустан за кампањата на новиот Carolina Herrera парфем.

Долгоногата русокоса позира во ретро-џез-барот, најавувајќи го новиот парфем “Good Girl Velvet Fatale”.

Опкружена од мажи кои ја “голтаат” со своите погледи, на фотографиите на Серж Леблон, манкенката најавува дека парфем кој е провокативен, моќен и заводлив.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЕлегантни минималистички новогодишни декорации!
Следна објава,,Caprisa”-весели и разиграни торби со интересни принтови!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР