Дека е личност со самодоверба, тоа Бијонсе редовно го демонстрира на својот Instagram. Најновите објави на Бијонсе ја покажуваат моќта и стилот, својствена на најголемите ѕвезди.

Суперѕвездата меѓу пејачките одбра сив костум со ситно пепито дезен од колекцијата Prabal Gurung за есен/зима 2018/19 година. Капутот во темно портокалова нијанса е од Self Portrait, а Бијонсе само лежерно го префрлила преку рамената, токму така, како им доликува на дивите.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВлатко Стефановски трио на фестивалот All You Need Is Love 2018
Следна објаваШто треба да видите во Лондон за 48 часовен престој!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР