Класичните црни чизми,несомнено, секогаш ќе бидат едно од оние парчиња без кои не можеме, а оваа есен ќе им се придружат белите чизми во сите можни модели.

Погледнете го нашиот избор на бели чизми во актуелните колекции на high street брендовите, кои можете да ги најдете во Скопје Сити Мол: Stradivarius, Zara, Bershka и други.

 

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајголеми трендови на нокти за есен 2018!
Следна објаваКога љубовта непознава граници Павел и Катја!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР