Не постои ништо толку релаксирачко како поседување на туш во екстериерот, а покрај тоа, овие компоненти се исто така пожелни и доколку имате базен …

По долгиот ден на работа, брзањето низ градот или туркањето во автобуси на ова  топло време, на сите ни е потребен освежителен туш или када, за да се опуштиме и да се ресетираме и на некој начин да се вратиме во живот.

Ако имате туш во вашиот екстериер, верувајте,  дека вие сте вистински среќници кои можат да уживаат во личниот луксуз, кој го нема секој.

За да му обезбедите на надворешен туш чувство на СПА простор и да го направите траен во исто време, можете да се одлучите за камен, чакал, дрво, бетон, или било која комбинацијам која одговара на вашиот стил.

Ние ви презентираме релаксирачки и совршен идеи кои ќе го претворат вашиот надворешен простор со туш, со исто искуство, кое го нуди спа просторот.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФеноменалната колекција на Gucci Décor!
Следна објаваНова H & M колекција во соработка со GP & J Baker!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР