Позната пејачка Ријана дебитираше со многубројни модели на обувки кои се дел од нејзината Fenty PUMA колекција за пролет-лето 2018.

Најнови во серијата атрактивни модели се овие фантастични светло жолти кломпи-папучи, од кожа во бојата на сонцето.

Тие имаат пета која е транспарентна и има големо PUMA лого во розова боја.

Можете да комбинирате со фустани и фармерки за шик летен изглед.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваMichelangelo Buonarroti-најмаркантната фигура на ренесансната уметност!
Следна објаваШопинг: Tоп 10 летни модни додатоци пред да заминете на одмор!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР