Прекрасна колекција на модни аксесоари!

 

Станува збор за најновата колекција на модни додатоци од модниот бренд VALENTINO. Во целата колекција преовладуваат црвената и црната боја, многу нитни, линии и точки!

За да не ви го расипеме уживањето, цените нека останат тајна :)*

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВолшебен свет за релаксација во Амантака – Лаос!
Следна објаваВо царството на боите со Ангел Паневски
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР