Време е заосвежу вање на вашата гардероба. Нашиот предлог за оваа сезона е да го надополните вашиот гардеробер со цветен блејзер. Лесен, со живи бои во целост ќе го освежи вашиот пролетно/летен имиџ.

Можете да го комбинирате со фармерки, со кратко или долго здолниште, а што се однесува до чевлите, можете да направите интересна комбинација и со високи потпетици но и со балетанки! За оваа прилика ние избравме неколку интересни комбинации, се надеваме ќе ви допаднат!

 

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР