Дали вашиот плакар е опремен со сите актуелни детали за оваа пролет и лето?
Сите капи и шапки се модни фаворити на девојките во постудените денови, но морнарските капи, се класика за сите сезони.

Морнарските капи беа моден тренд минатата есен, оваа зима, а остануваат и за оваа пролет и лето.

Ниту една збирка на капи не е комплетна без морнарските. Тие нè потсетуваат на феноменалниот стил на француските девојки, а кој не би сакал малку шик во секојдневната модна комбинација.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗлатна мешавина за природен имунитет!
Следна објаваХороскоп за ден 16.05.2018 година!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР