Брендот Ray-Ban тргна во авантурата, со цел да ја сними својата најнова кампања …

Тие повторно соработуваат со фотографот Стивен Клајн. Прифаќајќи ја слободата на опуштено патување, Клајн ги следеше авантурите на Остин Келог и Маркел Вилијамс. “Се се сведува на слобода и релаксација. Бидејќи живееме во многу турбулентно време, една од работите која асоцира на релаксација е патувањето.

Оваа кампања ни кажува дека и покрај сите тешкотии и проблеми со кои се соочувате на својот пат, сеуште можете да бидете уникатни, да одите по сопствен пат, да уживате во забава, оптимизам, креативност, љубов … Секој од нас ја бара својата лична слобода “, вели Стивен Клајн.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваХороскоп за ден 26.04.2018 година!
Следна објаваChanel дебитира со колекција наменета за плажа!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР