Познатиот “high street” бренд Stradivarus, со својата нова модна линија во еден здив ги освои симпатиите на вљубениците во модата. Модерниот дизајн и пристапните цени за секој џеб е она што ја одликува оваа колекција.

Колекцијата е фокусирана на едноставни дезени и лелеави материјали. Фустани во А-крој, панталони со висок струк, тексас кошули и интересни Т-shirt маици, се само дел од модните парчиња за оваа пролетна сезона.

Во продолжение погледнете ги моделите!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваХороскоп за ден 17.04.2018 година!
Следна објаваZsolt Hlinka | Будимпешта од сосема нов агол
Art will remain the most astonishing activity of mankind born out of struggle between wisdom and madness between dream and reality in our mind!! Со повеќе од солидни познавања на класичната уметност и со исклучителнo познавање на француската мода и стил на живеење, Маја ја презентрира убавината на уметноста во посебните мигови на секојдневието, нагласувајќи го акцентот на идиличните егзотични патувања. Формалната цел на убавината е страста на љубовта; (нејзина омилена изрека).

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР