Супер моделот Карли Клос повторно се најде во улога на протагонист во новата кампања на брендот Swarovski пролет / лето 2018 …

Кон амбасадорките на овој бренд се придружија и моделите Џордан Деј и Феи Феи Сан, за време на многу веселото снимање. Триото позираат со прекрасни акценти во форма на пеперутка, презентирајќи ја колекцијата Rainbow на брендот Swarovski за пролет /лето 2018 година.

Што се однесува до накитот, природните мотиви на инсекти и шарените скапоцени камења фантастично се истакнуваат. За време на снимањето, девојките носеа шармантни фустани со нежни бранови во косата.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваХороскоп за ден 09.04.2018 година!
Следна објаваJohn Casablancas – човекот кој ги сакаше жените!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР