Британскиот бренд кој изработува заводлива долна облека Coco de Mer, ја претстави новата кампања за пролет-лето 2018 година.

(Памела Андерсон, долги години беше нивно заштитно лице …)

Моделите Анџела Руиз, Сара Луиз и Ишиома Окенмор позираат во провокативната кампања, инспирирана од долната облека од 70-тите и 90-тите години на минатиот век..

Ако сте кралица диско кралица или шик заводница во колекцијата интригантно наречена “Up All Night”, ќе најдете модели кои емитираат чиста сензуалност и гламур.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објава7 плетенки кои совршено изгледаат на кратка коса!
Следна објаваХороскоп за ден 09.04.2018 година!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР