Брендот Giorgio Armani ја ангажираше Cate Blanchett за новата кампања на својот  Si Passione парфем …

Фотографирана пред црвена позадина, оваа актерка носи црвен костим кој на неа  изгледа неверојатно сензуално.

Освен неа, во кампањата се појавуваат и врвните топ модели на Advoa Abo и Sara Sampaio, кои се исто така лица на кампањата.

Парфемот Si Passione, содржи ноти од ванила, роза и јасмин, поради што можеме да го наречеме најпосакуваниот мирис на пролетната и летната сезона.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваТоп 3 #DivianArts инстаграм фотографии за оваа недела!
Следна објаваХороскоп за ден 06.04.2018 година!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР