Дали можеби сината е меѓу вашите омилени бои? Ако е тоа така, тогаш со сигурност можеме да ви потврдиме дека најновата женска пролетна колекција на брендот “Orsay” ќе ви биде една од омилените за престојната сезона. Погледнете ја и одберете го вашиот омилен модел!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваХороскоп за ден 02.04.2018 година!
Следна објаваПоранешно училиште претворено во модерен дом!
Art will remain the most astonishing activity of mankind born out of struggle between wisdom and madness between dream and reality in our mind!! Со повеќе од солидни познавања на класичната уметност и со исклучителнo познавање на француската мода и стил на живеење, Маја ја презентрира убавината на уметноста во посебните мигови на секојдневието, нагласувајќи го акцентот на идиличните егзотични патувања. Формалната цел на убавината е страста на љубовта; (нејзина омилена изрека).

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР