Откако официјално стана амбасадорка на брендот Louis Vuitton, сите со нетрпение ги очекувавме првите фотографии од кампањата со Emmа Stone, најплатената во свет, млада американска актерка.

Еmmа на фотографиите се појавува во креациите на Nicolas Ghesquière, а особено ни се допадна во фустанот со шарен принт и со чантата Capucines .

По повод кампањата насловена како ‘Spirit of Travel’ , Еmmа истакна: “Многу сум среќна и горда што можам да соработувам со модната куќа Louis Vuitton, бидејќи јас сум нивната страсна обожавателка и големо задовослтво ми претставува што ги носам уникатните креации на Nicolas Ghesquière.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПатување: Сон на секој патник – љубов во Верона!
Следна објаваХороскоп за ден 30.03.2018 година!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР