Секогаш оригинални и уникатни, така може да се опишат модните колекции на “Zara”. Така е и со најновата линија на плетени торби кои неодамна ја престави оваа модна куќа. Прекрасни модели, со необични форми, навистина уникатни и единствени.

Погледнете ја колекцијата, сосема нешто ново и интересно!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКреирајте мини градина во вашето купатило!
Следна објаваКако од мал стан да направите уникатна “палата”!
Со повеќе од солидни познавања на класичната уметност и со исклучителнo познавање на француската мода и стил на живеење, Маја ја презентрира убавината на уметноста во посебните мигови на секојдневието, нагласувајќи го акцентот на идиличните егзотични патувања. Формалната цел на убавината е страста на љубовта; (нејзина омилена изрека).

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР