Ова не е прва соработка помеѓу Disney и Zara, но Снежана е првата Disney дама која одважно се појави на блузите на овој бренд.

Огледало, огледалце мое, кажи на светот најубав кој е?

Несомнено, дека одговорот ќе биде една од двете нови блузи што доаѓаат во Зара, бидејќи ги краси Disney пинцезата (родена дамната 1937), која е еден од нашите најомилени ликови од бајките.

Црвена тренерка со Снежана која го гризе јаболкото е наш фаворит…

СПОДЕЛИ
Претходна објава8 точки на лицето за нанесување на highlighter!
Следна објаваСензационална реклама на Ikea!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР