POLO Ralph Lauren ви дава предлози како за време на празниците да бидете средени со стил.
Модниот бренд собра три модни ѕвезди Simon Nessman, Jordan Paris и Don Lee, за новата рекламна кампања.

Се разбира, акцентот е ставен на препознатливото POLO плетиво, тесниот крој на џинсот, како и одважните кроеви на сакоата.

Плишот е материјал кој и во оваа колекција игра многу важна улога, така што можете да ги видите манекените во луксузни плишани сакоа или во лежерна варијанта од кариран твид.

Погледнете исто така, како можете да ги комбинирате фармерките, џемперите и плишаните сакоа.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФенот за коса од 10.000 долари крие хумана намера!
Следна објаваГламурозна модна линија на накит-(Ines Atelier)
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР