За некои невести широките и долги фустани како пронцези, едноставно не одговараат. Ако и вие сте една од тие, тогаш вашиот избор нека биде едноставен модел, но секако шик.

Погледнете ги овие нови модели на венчаници како и комплетите со пантолони, кои се со чисти, елегантни линии од Viktor&Rolf, Monique Lhuillier, Naeem Khan, Reem Acra, Zuhair Murad, Inbal Dror и Danielle Frankel.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНови трендови кои треба да ги пратиме во 2018 година!
Следна објаваФасцинантни куќи на дрвја од целиот свет!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР