Louis Vuitton и Nicolas Ghesquière ја избраа својата омилена муза како ѕвезда на  новата кампања на овој бренд …

Прекрасната Alicia Vikander и згледа среќна и весела во новата рекламна кампања создадена за колекцијата Cruise 2018. Кампањата беше снимена на Ибица, истото место каде што познатата актерка се омажи за нејзиниот долгогодишен партнер, Michael Fassbender, пред само неколку недели.

Таа во кампањата промовираше шик мини здолништа, кратки блузи и костими за капење, кои идеално се вклопија со егзотичната тема во опкружувањето.

Покрај облеката, тука се разбира, се и другите модни додатоци како бејзбол капче, шалови и торби.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПерсонализирани Timberland чевли за 10-годишнината на брендот во Македонија
Следна објаваСината боја во домот е тајната на елегантен и префинет изглед!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР