Во морето на скапи и дизајнерски верзии на балетанки од кадифе со машни, нас вниманието но го земаат тие, кои се најприфатливи со цената. Zara веќе го понуди хитот на сезоната, балетанки со генијална цена!

Оваа сезона, фокусот е префрлен на балетанките и на сите други обувки што се карактеризираат со две карактеристики, а тоа се: сеприсутното кадифе и се разбира, голема машна.

Zara

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваMафини од јајца и зеленчук се совршен појадок или закуска!
Следна објава#Divianarts | Филип Ѓорѓиоски фото на неделата!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР