Познатиот модел Карa Делавињ, можеме премиерно да ја видиме во празничната видео-кампањата на брендот Барбери…

Британскиот модел и актерка позираше за студиските портрети кои ги изработи Аласдер Меклелан.

Kara Delevinj u Burberry Holiday 2017 kampanji

Со нејзината шармантна кратка коса, Кара позираше во смели пругасти модели, карирани дизајни и парчиња со интересни обрасци, кои што дефинитивно ќе не разубават и ќе не направат среќни, оваа зимска сезона.

Kara Delevinj u Burberry Holiday 2017 kampanji

Kara Delevinj u Burberry Holiday 2017 kampanji

Kara Delevinj u Burberry Holiday 2017 kampanjiKara Delevinj u Burberry Holiday 2017 kampanji

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВо Скопје отворена десеттата „Coca-Cola Активна зона“
Следна објава45 примери како се носи голема јакна во град!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР