Navigare италијански бренд, почитуван во светот на модата, благодарение на својата долгогодишна  традиција и способност да ги задоволи сите потреби на светот кој постојано и брзо се менува.

Ви ја претставуваме најновата колекција на реномираниот италијански бренд Navigare кој важи за лускузен и уникатен. Овој бренд креира навистина квалитетна гардероба, направена од квалитетни материјали кои се посветени на мажите со одреден стил и кои во секој момент сакааат да изгледаат шик и префинето. Navigare брендот за оваа ладна сезона ни претставува колекција на џемпери, јакни и капути направени од квалитетни материјали, и како и секогаш носи повеќе елегантни комбинации за есенскиот и ладен период.

Најновите колекции и модни парчиња од брендот Navigare може да ги најдете во нивната продавница која се наоѓа во Скопје Сити Мол на 1 кат.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваLaurence Bouchard | Игра со сенките
Следна објаваИстражувањето покажа колку минимално треба да вежбате за видливи резултати
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР