Во есенските и зимските денови најмногу ги сакаме црните и загасени комбинации, а оваа година тие комбинации ќе добијат малo исклучување, имено, полиците на нашите омилени продавници се преполни со чизми во сосема други бои, кои чекаат на нас!

PULL&BEAR

Timberland

PULL&BEAR

Zara

Zara

СПОДЕЛИ
Претходна објаваDaniel Day-Lewis во Phantom Thread: филм кој со нетрпение го чекаме!
Следна објаваЕсенска боја која се вклопува во секој ентериер!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР