Prada Velvet Cahier tašne će vas razveselitiИако изгледаат помалку откачено, како да доаѓаат од некој цртан филм, новата колекција на Прада чанти од сомот( Prada Velvet Cahier), се далеку од некои класични модни додатоци.

Оваа допадлива колекција е специјално дизајнирана за секој ваш моден изглед, да го крене на едно повисоко модно ниво.

Новата колекција на чанти е со потпис на славниот италијански бренд, кој се инспирирал од стилот Cahier. Торбите се изработени од посебен плиш Trompe l’oeil (излажи го окото) со цел да се создаде оптичка илузија и да изгледаат три-димензионални.

Чантите сигурно ќе биде голем хит, а се изработени во фантастични колоритни комбинации.

Prada Velvet Cahier tašne će vas razveseliti

Prada Velvet Cahier tašne će vas razveseliti

Prada Velvet Cahier tašne će vas razveseliti

Prada Velvet Cahier tašne će vas razveseliti

Prada Velvet Cahier tašne će vas razveseliti

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗапознајте ги 10-те најексклузивни француски хотели!
Следна објаваФустани во комбинација со најубавите места во светот!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР